Strony internetowe

Strona internetowa to przede wszystkim promocja twojej firmy, marki bądź produktu. Kładziemy nacisk na użyteczność - szybkość i łatwość w dotarciu do informacji, które interesują klienta. Balans pomiędzy grafiką strony internetowej, tekstem i intuicyjną nawigacją umożliwi osiągnięcie zamierzonego celu - stworzenia Strony Internetowej, która w pełni wypromuje i wzmocni wizerunek Państwa firmy. Coraz większe znaczenie ma sama wartość sprzedażowa. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, jednak można wyróżnić podstawowe etapy współpracy. Przeczytaj o nich więcej poniżej.

Koncepcja

Zaczniemy od analizy rynku i Twoich potrzeb i oczekiwań. Przydatne jest poznanie konkurencji, określenie grupy docelowej (odbiorców strony), a przede wszystkim sprecyzowanie celu i odpowiednich treści na stronie internetowej. Przygotowujemy koncepcję strony, omawiając wstępnie szatę graficzną oraz jej strukturę. Ustalamy zakres potrzeb - czy potrzebna jest firmowa wizytówka, blog, katalog produktów, rozbudowany serwis z aktualnościami i użytkownikami, czy może potrzebny jest sklep online. Określamy budżet, zakres czasowy współpracy. Państwa rola na tym etapie współpracy jest bardzo ważna, to my słuchamy aby zebrać wszystkie wiadomości i stworzyć jak najbardziej spójny projekt graficzny i przyjazną nawigację strony internetowej.

Treść i CMS - system zarządzania treścią

Zwracamy uwagę na przystępnie napisane i łatwo dostępne treści - ofertę Twojej firmy. Przygotujemy dedykowany tylko dla Ciebie panel administracyjny (CMS), który pozwoli Ci w przyszłości na samodzielne aktualizowanie treści zawartych na stronie. Jeśli nie masz na to czasu, możemy w pełni zająć się administrowaniem Twojej strony internetowej. Wszystko to za stałą, ustaloną opłatę abonamentową.

Projekt graficzny i responsywne strony internetowe

Na podstawie dotychczasowych wspólnych ustaleń projektujemy i przedstawiamy wstępny projekt graficzny. Omawiamy wówczas wszystkie szczegóły i nanosimy ewentualne poprawki.Nasze projekty stron internetowych są responsywne czyli dopasowane do ekranu urządzenia na którym są wyświetlane dzięki czemu dostęp do treści jest równie łatwy na komputerze, jak i na telefonie. Jest to tym ważniejsze, że obecnie większość wyszukiwań odbiorców odbywa się na smartphonach a nie komputerach stacjonarnych. Zatem każda nasza strona internetowa jest responsywna i gotowa do działania czy to na komputerze stacjonarnym, czy na urządzeniach mobilnych.

Publikacja strony

Po zatwierdzeniu ostatecznej wersji testowej strony następuje jej publikacja. Strona jest instalowana na odpowiednim serwerze i podpięta zostaje domena (adres strony typu: moja-firma.pl). Oferujemy sprzedaż domen i hostingu.

Oczywiście my zajmiemy się wszystkim, zarówno jej zakupem jak i konfiguracją. Zadzwoń i dowiedz się o ceny!

Reklama

Po opublikowaniu, strona zostaje dodana do indeksu wyszukiwarki Google, aby mogła od razu być dostępna dla użytkowników szukających firmy klienta.

Następnych krokiem będzie omówienie szerszej reklamy usług i produktów prezentowanych na stronie internetowej.